Pratik Bilgi Eviniz

Resimli Öğretmenler Günü Mesajları

22.11.2021
1.197

Sevgili öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutlamanız için sizler için birçok farklı kutlama mesajları hazırladık. Beğendiğinizi sosyal ağlarda veya öğretmeninize göndererek güzel dileklerinizi iletebilirsiniz.

Resimli Öğretmenler Günü Mesajları

24 Kasım Öğretmenler Günü! Bizlerin bugünlere gelmesinde büyük payı olan öğretmenlerinizin bu özel gününü en güzel ve anlamlı “RESİMLİ MESAJLAR” ile kutlayabilirsiniz.

Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakarlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

“Öğretmenim, bu günde sizi ne kadar sevdiğimi belirtmek ve üzerimdeki emekleriniz için minnetlerimi sunmak isterim. Hayatta her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ederim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

“O dopdolu sevginiz her şeye değer öğretmenim, şefkatli bakışlarınız içimi ısıtır öğretmenim. Sabrınız her defasında beni de güçlendirir öğretmenim… Öğretmenler gününüzü kutlarım.”

Bir ulusun çağdaş ülkeler düzeyine erişebilmesi; eğitim ve öğretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerle yürütülmesi ile ancak mümkün olabilir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Bizlere göstermiş olduğunuz sonsuz sabır, inanç ve hoşgörü için teşekkür ederiz. Gösterdiğiniz o inanç, bugünkü başarılarımızda bizler için en büyük motivasyon kaynağı olmuştur. 24 Kasım Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Öğretmen doğan güneş gibidir, etrafını aydınlatmayı ve karanlıklara meydan okumayı amaç bilir. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

“Dünyanın en kutsal vazifesini kendisine yaşam tarzı benimsemiş, gözü pek, yüreği güzel öğretmenlerimizin öğretmenler gününü canı gönülden kutlarız.”

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.